ÕPPEPÄEVAD REEDETI klassiruumis.

ERIALA INGLISE keel. Raamatupidamie, rahandus, maksundus. 

eesti keele ja vene keele ja soome keele baasil inglise keel
Grupi suurus kuni 3 õpilast.

Toimub: reedel (…………2024.) kl 9.30 – 12.45 (4 ak/t) ja kl 13.45 – 17.15 (4 ak/t); lõuna 12.45 – 13.45.
Sobib keeleoskustasemetele: A2, B1 ja B2 
või kõrgem.

Huvilistel palume võtta ühendust, saadame teile Arve, mille alusel saate kursuse eest tasuda. Eraisikutest kliendid saavad koolituskuludelt 20% tulumaksutagastust. Hind on lõplik, käibemaksu ei lisandu, me ei ole käibemaksukohuslased. Koolituse eest tasutakse arve alusel ettemaksuna – maksetähtaeg onpäeva enne koolituse algust. Õppematerjalid on hinna sees. Väljastame koolitustõendi. Huvilistel palume võtta ühendust, saadame teile Arve, mille alusel saate kursuse eest tasuda. Eraisikutest kliendid saavad koolituskuludelt 20% tulumaksutagastust. Koolituse eest tasutakse arve alusel ettemaksuna -maksetähtaeg on 3 päeva enne koolituse algust. Õppematerjalid on hinna sees. Väljastame koolitustõendi.

Õppima asumine ja õppetasu: a) kliendisuhtlus toimub e-maili ja telefoni teel (soovijad teevad veebilehe testi); b) õppetasust kedagi ei vabastata, soodustusi ega õppetoetusi ei pakuta; c) õppetasu osaline tagastamine toimub ainult juhul kui teenus jääb osutamata koolitaja süül (õpetaja või koolitusruumi puudumine).

ISESEISEV e – õpe

Õppematerjal on e-õpik, millele anname ligipääsukoodi. Soovi korral lisanduvad konsultatsioonitunnid õpetajaga – õpilase valikul kas veebiteel või klassiruumis (õpilasel peab olema kaasa oma lap-top): meie bürooruumid, Tallinna kesklinn, Parda ( III korrus).

E-õppe kursus (kestusega 8 kuud) ilma konsultatsioonitundideta hind on: 120.- eur. E-õppe kursus koos konsultatsioonitundidega (2x45min) – toimuvad kursuse alguses, õpilase ja õpetaja poolt paindlikult kokkulepitud ajal – hind on 230.- eur. Soovi korral on võimalik osta konsultatsioonitunde juurde.