INGLISE Tase A1 MINIGRUPP             INGLISE Tase A2 MINIGRUPP      ROOTSI Tase (0-A1) MINIGRUPP   

INGLISE Tase B1 MINIGRUPP             INGLISE Tase B2 MINIGRUPP      ROOTSI Tase (A2) MINIGRUPP

Minigrupikursused toimuvad üks kord nädalas (3 ak/t korraga) aastaringselt esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti või neljapäeviti – hommiku-, või õhtukursustena. Täpsemat tunniplaani vaadake palun allpool. Juulis tunde ei toimu, oleme suvepuhkuseks suletud. Detsembri viimane nädal jõulupuhkus.

Mida väiksem on grupp seda tõhusam õpe, mida suurem on grupp seda soodsam on hind.  Minigrupp on suurepärane võimalus aktiivseks kõnekeele harjutamiseks. Tervikmaht on 120 ak/t. Kontakttundide arv on 60 ak/t. Õppijate arv on 3 õpilast. Ak/t on 45min. Füüsilised isikud saavad tasuda kolmes osas, juriidilised isikud saavad tasuvad kahes osas.

Kursuse hind on 1500.- eur. Õppematerjal hinna sees.

Koolituse eest tasutakse arve alusel ettemaksuna. Huvilistele saadame Arve – maksetähtaeg on 3 päeva enne kursuse algust. Eraisikutest kliendid saavad koolituskuludelt 20% tulumaksutagastust. Hinnad on lõplikud, käibemaksu ei lisandu. Õppematerjalid on hinna sees. Väljastame koolitustõendi.

KLASSIRUUMI kursused: toimumiskoht meie büroohoone on Parda 8, Tallinn, kesklinn. Sobib inimestele Tallinnast (ja Harjumaalt). Hea asukoht, ühistranspordipeatused ja auto parkimine (tasuline) nö otse ukse all. Tasuta parkimine (Nautica) 2min jalutustee kaugusel. 

INGLISE VEEBIKURSUSED – kursuse hind on 1590.- eur. Õppematerjal (e-õpik) hinna sees. Toimuvad veebi teel (kasutame Skype või Teams), mitteühtki tundi klassiruumis. Sobivad inimestele üle Eesti ja väljaspool Eestit.  

MINIGRUPI KURSUSTE TUNNIPLAAN 

SOOME keel A1 SOOME keel A2

KLASSIRUUM või VEEBIKURSUS

Algus … 2024. Lõpp: kestus 20 järjestikust nädalat 

täpsustame
 

INGLISE keel A1  INGLISE keel A2

KLASSIRUUM või VEEBIKURSUS

Algus sept 2024. Lõpp: kestus 20 järjestikust nädalat

 

      neljapäeviti   (3x45min)
16.30 -18.45

 

INGLISE keel B1 INGLISE keel B2
KLASSIRUUM või VEEBIKURSUS
Algus sept 2024. Lõpp: kestus 20 järjestikust nädalat 
teispäeviti (3x45min)
9.30 – 11.5
INGLISE keel B1  INGLISE keel B2
KLASSIRUUM või VEEBIKURSUS
Algus sept 2024. Lõpp: kestus 20 järjestikust nädalat 
 
teisipäeviti (3x45min)
9.30 – 11.45 
ROOTSI keel A1 KLASSIRUUM või VEEBIKURSUS
Algus sept  2024. Lõpp: kestus 20 järjestikust nädalat.
komapäeviti (3x45min)
16.30 – 18.45
 
      
 
     

Õppima asumine ja õppetasu: a) kliendisuhtlus toimub e-maili ja telefoni teel (soovijad teevad veebilehe testi); b) õppetasust kedagi ei vabastata, soodustusi ega õppetoetusi ei pakuta; c) õppetasu tagastamine toimub juhul kui teenus jääb osutamata koolitaja süül (õpetaja või koolitusruumi puudumine).